Referencje

Omeko

Zdecydowaliśmy się na migrację systemów ERP do chmury obliczeniowej Polcom, ponieważ takie rozwiązanie gwarantuje nam ciągłość działania naszego biznesu i możliwość natychmiastowego dostosowywania się do bieżących potrzeb naszych klientów. Pomocna okazała się firma ComPaaS, dzięki której cały proces migracji systemu SAP Business One oraz rozwiązań Comarch ERP  do chmury Polcom przebiegł pomyślnie i bezproblemowo. Wsparcie techniczne oraz stały kontakt ze specjalistami potwierdzają jakość świadczonych usług przez Polcom i ComPaaS.

Maciej Dworzański
Partner

PROHACCP

Zdecydowaliśmy się na narzędzie, które skutecznie wspomaga naszą codzienną pracę – Comarch ERP Optima w chmurze obliczeniowej Polcom. Za cały proces integracji systemu z chmurą odpowiedzialna była firma ComPaaS, która z powodzeniem przeprowadziła nas przez wszystkie etapy projektu, nie powodując przy tym żadnych przerw w ciągłości działania systemów, co było dla nas szczególnie istotne.  Migracja do chmury Polcom zapewnia naszej firmie efektywne działanie, skalowalność i bezpieczny rozwój.

Sebastian Kasprzyk
Prezes Zarządu

HAKO POLSKA Sp. z o.o.

Zdecydowaliśmy się na migrację systemu Comarch ERP XL oraz wszystkich systemów dedykowanych do chmury obliczeniowej Polcom, ponieważ kluczowa jest dla nas elastyczność i bezpieczeństwo danych. Ważne dla nas było, aby po migracji do chmury zachować integralność wszystkich systemów przy zachowaniu ciągłości działania firmy. Za cały proces odpowiedzialna była firma ComPaaS, która z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem przeprowadziła nas i naszych partnerów softwarowych przez wszystkie etapy projektu.

Edward K. Kutyma
Prezes Zarządu

Batavia Sp. z o.o. Sp. k.

Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu konsumentów z naszych produktów oraz na tym, żeby dostawali je jak najszybciej. A to z kolei powiązane jest ściśle z IT, ponieważ ciągłość i szybkość działania kluczowych systemów i aplikacji jest niezbędna, żeby te cele osiągać. Comarch ERP Optima w chmurze obliczeniowej Polcom jest odpowiedzią na nasze potrzeby biznesowe.  Za migrację do chmury odpowiadała firma ComPaaS, a cały proces przebiegł profesjonalnie, z należytą starannością oraz zgodnie z postanowieniami Stron.

Bartłomiej Garnuch
Członek Zarządu

Menii Łukasz Jakubowski

Wykorzystujemy najnowsze technologie, by móc rozwijać swoje produkty i dostarczać klientom to, co najlepsze. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą ComPaaS, która z powodzeniem przeprowadziła, przygotowała i asystowała w procesie migracji systemów Comarch ERP Optima do chmury obliczeniowej Polcom. Przez cały czas trwania projektu możemy liczyć na kompleksowe wsparcie specjalistów, a wykorzystywanie przez nas w pełni skalowalnego środowiska IT pozytywnie wpływa na dostępność kluczowych systemów, w tym aplikacji ERP.

Menii Łukasz Jakubowski
Właściciel przedsiębiorstwa

ul. Zamkowa 21 Grojec
32-566 Alwernia
12 420 54 00
biuro@compaas.pl